TE Connectivity FN7561-100-M8
Single Phase Bulkhead 100 A DC Feedthrough Capacitor, M8 Terminal | Schaffner FN7561-100-M8
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 0 an
Electro Sonic
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2003-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity FN7561-100-M8 fournies par ses distributeurs.
EMI Feedthrough Filters 100A TERMINAL 5Nm FEED-THROUGH FILTERS
Cap Feed Through 0.1uF 650VDC/130VAC 20% Screw Terminal 100C
FEED THROUGH FILTER 130VDC/130 VAC 100A 100NF