TE Connectivity FN7560-10-M3
EMI Feedthrough Filters 10A TERMINAL 0.5Nm FEED-THROUGH FILTERS
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 0 an
Electro Sonic
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2003-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity FN7560-10-M3 fournies par ses distributeurs.
Cap Feed Through 0.01uF 650VDC/130VAC 20% Screw Terminal 100C
CAPACITOR;CAP 0.01 UF;TOL 20%;CUR-RTG 10 DCFEEDTHROUGH;M3 TERMINAL
CAP Feed Through 0.01uF 650V 20% Stud Mount
FN7560-10-M3, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Schaffner Feed-Through Filters
CAP FEEDTHRU 10000PF 650V AXIAL