TE Connectivity FN405-10-02
Power Line Filter 0Hz to 400Hz 10A 250VAC PC Pins Thru-Hole
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TE Connectivity FN405-10-02.
Sager Electronics
Datasheet3 pagesIl y a 6 ans
IHS
Electro Sonic
Farnell
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+361%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
EE Concierge
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginThailand
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity FN405-10-02 fournies par ses distributeurs.
Interference suppression filters/wired 10A 250VAC
PCB Mount Filter 250VAC, 10A, H 1
SINGLE PHASE PCB 10 A FILTER PIN CONNECTION
Power Line Filters 10A PCB MOUNTING
FN405-10-02, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
FILTER, POWER LINE, STANDARD, 10A, 373UA; Capacitance:-; Voltage Rating:250VAC; Filter Type:1 Phase; Current Rating:10A; Terminals:Through