TE Connectivity FN405-0.5-02
FN405 Series 0.5A 250 V AC 400HZ Pcb Power Line Filter With Pin Terminals
NRND
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 0 an
Electro Sonic
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+51.27%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginThailand
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity FN405-0.5-02 fournies par ses distributeurs.
Power Line Filter 0Hz to 400Hz 0.5A 250VAC PC Pins Thru-Hole
SCHAFFNER FN405-0.5-02 FILTER, 0.5A, PCB MOUNT
FN405-0.5-02, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Power Line Filters FN405-0.5/02
Filter, 0.5A, Pcb Mount; Capacitance:15000Pf; Voltage Rating:250Vac; Filter Type:Emi, Rfi; Current Rating:500Ma; Filter Terminals:Through Hole; Inductance Min:24Mh; Leakage Current Max:200Μa; Product Range:Fn405 Series; Svhc:No Svhc Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN405-0.5-02