TE Connectivity FN3288-20-33-C17-R65
3-PHASE Slim Hp Line Filter 480VAC, 20A, Stb Terminal 33, Cy 47NF
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 0 an
Electro Sonic
Sager Electronics
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+68.47%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginHungary
Introduction Date2019-05-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity FN3288-20-33-C17-R65 fournies par ses distributeurs.
FN3288-20-33-C17-R65, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
LINE FILTER 530V/305VAC 20A CHAS
FN3288-20-33-C17-R65 Current Rating: 20 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 530 VAC 3-Phase Filters & Fn3288 Compact High-Performance Emc/rfi Filter For Inverters And Drive System | 20 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part Number: FN3288-20-33-C17-R65 | Internal Number: 820823-SF | FN3288-20-33-C17-R65 Current Rating: 20 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 530 VAC 3-Phase Filters & Fn3288 Compact High-Performance Emc/rfi Filter For Inverters And Drive System | 20 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part# FN3288-20-33-C17-R65 | Schaffner