TE Connectivity FN3270H-65-34
Power Line Filter EMC/RFI 0Hz to 60Hz 65A 520VAC Terminal Block Flange Mount
element14 APAC
Newark
Electro Sonic
Tendance sur 3 mois:
+275%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginThailand
Introduction Date2003-09-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity FN3270H-65-34 fournies par ses distributeurs.
FILTER 3-PH ULTRA-COMPACT EMC/RFI 65A CHASSIS IP21 FN 3270 SERIES
Power Line Filters 3PHASE 65A RFI - 520VAC
FN3270H-65-34, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
RFI Filters for Regeneration Units
3 Phase Compact Filter 520VAC, 65
LINE FILTER 480VAC 65A CHASS MNT
FILTER 3PH CHASSIS 65A TERM/BL
Filter, Three Phase, 65A, 520Vac; Current Rating:65A; Voltage Rating:520Vac; Filter Type:Emi, Rfi; Filter Terminals:Screw; Inductance Min:-; Capacitance:-; Leakage Current Max:29.4Ma; Product Range:Fn 3270 Series; Svhc:No Svhc Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3270H-65-34