TE Connectivity FN3270H-50-34
Power Line Filter EMC/RFI 0Hz to 60Hz 50A 520VAC Terminal Block Flange Mount
element14 APAC
Electro Sonic
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+345%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginThailand
Introduction Date2003-09-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity FN3270H-50-34 fournies par ses distributeurs.
FILTER, THREE PHASE, 50A, 520VAC; Current Rating: 50A; Voltage Rating: 520VAC; Filter Type: EMI, RFI; Filter Terminals: Screw; Inductance Min: -; Capacitance: -; Leakage Current Max: 29.4mA; Product Range: FN 3270 Series; SVHC: N
RFI Filters for Regeneration Units; Filter Type:EMC/RFI; Current Rating:50A; Voltage Rating:520VAC; Current Rating:50A; Leaded Process Compatible:Yes; Peak Reflow Compatible (260 C):Yes ;RoHS Compliant: Yes
FN3270H-50-34 Current Rating: 50 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 3-Phase Filters Fn3270 & Compact Emc/rfi Filter For Industrial Motor Drive | 50 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part Number: FN3270H-50-34 | Internal Number: 806168-SF | FN3270H-50-34 Current Rating: 50 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 3-Phase Filters Fn3270 & Compact Emc/rfi Filter For Industrial Motor Drive | 50 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part# FN3270H-50-34 | Schaffner