TE Connectivity FN258-30-33
Power Line Filter 0Hz to 60Hz 30A 480VAC Terminal Block Flange Mount
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TE Connectivity FN258-30-33.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 5 ans
element14 APAC
Electro Sonic
Arrow Electronics
Tendance sur 3 mois:
+175%
LTB Date2024-06-28
LTD Date2024-12-30
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity FN258-30-33 fournies par ses distributeurs.
AC FILTER 3-PH INVERTER/PDS MULTI-STAGE EMC/RFI 30A IP21 FN 258 SERIES
Three Phase EMI Filter, 480V, 60HzHz
FN258-30-33, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Schaffner RFI FN258, 3 x 480/277 V
3 Phase Book Style Filter 480VAC,
Power Line Filters FN258-30/33
POWER LINE FILTER, 3 PHASE, 30A, 480VAC; Current Rating: 30A; Voltage Rating: 480VAC; Filter Type: 3 Phase; Filter Terminals: Terminal Block; Inductance Min: 2mH; Ca; Available until stocks are exhausted Alternative available
Rfi Power Line Filter, 30A, 24.2Ma; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:480Vac; Current Rating:30A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block; Product Range:Fn 258 Series Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN258-30-33