TE Connectivity FN2410-16-44
Power Line Filter EMC/RFI 0Hz to 400Hz 16A 250VAC Terminal Block Chassis Mount
Fiches techniques et documents
Datasheet4 pagesIl y a 0 an
element14 APAC
Electro Sonic
Factory Futures
Burklin Elektronik
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.58%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginThailand
Introduction Date2005-09-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity FN2410-16-44 fournies par ses distributeurs.
1-stage filter, 50 to 400 Hz, 16 A, 250 VAC, terminal block, FN2410-16-44
POWER LINE FILTER, 1-PH, 16A, 250VAC ROHS COMPLIANT: YES
FN2410-16-44, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
EMC/RFI FILTER 16A CHASSIS FN 2410 SERIES