TE Connectivity FN2200B-400-99
Power Line Filter 400A 1200VDC Quick Connect Flange Mount
Fiches techniques et documents
TME
Datasheet5 pagesIl y a 0 an
element14 APAC
Newark
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+900%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2009-04-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity FN2200B-400-99 fournies par ses distributeurs.
DC EMC/EMI Filter For Photovoltaic Inverters 400 Amp No GROUNG Capacitors | Schaffner FN2200B-400-99
Power Line Filters 1200V 400A MEDICAL DC FILTER
FN2200B-400-99, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
LINE FILTER 1.2KVDC 400A CHASSIS
LINE FLTR 1200VDC 400A CHASS MNT
POWER LINE FILTER, EMI/RFI, 400A, 1.2KV; Current Rating: 400A; Voltage Rating: 1.2kV; Filter Type: EMI, RFI; Filter Terminals: Quick Connect; Inductance Min: -; Capacitance: -; Leakage Current Max: -; Product Range: FN 2200; SVH