TE Connectivity FN2090B-16-06
Power Line Filter Multi-Stage EMI 0Hz to 400Hz 16A 250VAC Solder Lug Chassis Mount Medical
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 0 an
Electro Sonic
TME
Sager Electronics
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-100%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginThailand
Introduction Date2006-03-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity FN2090B-16-06 fournies par ses distributeurs.
MULTI-STAGE EMI FILTER EXCELLENT ATTENUATION 16 A MEDICAL VERSION
POWER LINE FILTER, 1-PH, 16A, 250VAC ROHS COMPLIANT: YES
Single Phase Filt 2-Stage FN2090 16A Med
Power Line Filters 16A MEDICAL MULTI-STAGE
FN2090B-16-06, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Single Phase Chassis Mount Filter
Schaffner General Purpose Filters
LINE FILTER 110V/250VAC 16A CHAS