TE Connectivity FN2030Z-10-06
Power Line Filter General Purpose EMI 0Hz to 400Hz 10A 250VAC Solder Lug Flange Mount
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 0 an
Farnell
Electro Sonic
Master Electronics
Tendance sur 3 mois:
+493%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginThailand
Introduction Date2011-06-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity FN2030Z-10-06 fournies par ses distributeurs.
SINGLE PHASE EMI FILTER HIGH ATTENUATION GENERAL 10A 250VAC CHASSIS FASTON
Power Line Filters 10A Fast-on SRGE PLSE PROTECTION
Single Phase Chassis Mount Hp Filter 250Vac, 10A, Faston, Ovp Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN2030Z-10-06
Single Phase Chassis Mount HP Filter 250VAC 10A F
Schaffner FN2030Z-10-06 EMI 滤波器
Mains Filter Dimensions L x W x H: 85 x 54 x 30.3 mm Resistance technical notation: 0M68 Temperature range: -25 ... 100 °C Weight: 196 g IEC-climate category: 25/100/21 Termination type: Faston 6.3 x 0.8 mm, Solderable Rated voltage: 250 VAC Resistance: 0.68 MOhm