TE Connectivity FN2030B-20-08
Power Line Filter General Purpose EMI 0Hz to 400Hz 20A 250VAC Threaded Stud Flange Mount
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 0 an
Electro Sonic
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
Sager Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginThailand
Introduction Date2006-03-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity FN2030B-20-08 fournies par ses distributeurs.
Power Line Filters Single Phase Chassis Mount HP Filter 250VAC, 20A, Screw, <5uA
Single Phase EMI Filter, 250V, 50/60HzHz
Single Phase Filt. 1Stage FN2030 20A Med