TE Connectivity FN2020-10-07
Power Line Filter General Purpose EMI 0Hz to 400Hz 10A 250VAC Wire Lead Chassis Mount
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 0 an
Electro Sonic
Factory Futures
TME
Sager Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginThailand
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity FN2020-10-07 fournies par ses distributeurs.
Single Phase Chassis Mount Ap Filter 250Vac, 10A, Wire Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN2020-10-07
Power Line Filters GENERAL EMI 10A FILTER 1-PHASE
SINGLE PHASE CHASSIS MOUNT 10 A FILTER INSUL. WIRE
FN2020-10-07, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Single Phase Chassis Mount AP Fil
Schaffner General Purpose Filters
LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT