TE Connectivity EV24-1.0-02-10M
Ev24 Common Mode Choke 250Vac, 1A, 10Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EV24-1.0-02-10M
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 0 an
JRH Electronics
Electro Sonic
Country of OriginThailand
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityEH24-1.0-02-10M
Eh24 Common Mode Choke 250Vac, 1A, 10Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EH24-1.0-02-10M
TE ConnectivityRN114-1.2-02
Common Mode Chokes Dual 10mH 10kHz 1.2A 200mOhm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityRN214-1.2-02
General Purpose Inductor, 10000uH, 50%, 1 Element, Ferrite-Core
Common Mode Chokes Dual 10000uH 10kHz 1.6A 0.29Ohm DCR Thru-Hole Box
Power Line Chokes, L=10mH Rated current=1.1A, LxWxT:21mmx20mmx15.5mm
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity EV24-1.0-02-10M fournies par ses distributeurs.
Common Mode Chokes Dual 10000uH 10kHz 1A 0.244Ohm DCR Thru-Hole
SUPPRESSION CHOKE, COMMON MODE, 1 A, DCR THRU-HOLE, PIN, EV/EH SERIES
Common Mode Chokes / Filters 10mH 1A - VERTICAL COMMN-MODE SPPRESSN
EV24 Common Mode Choke 250VAC 1A 10mH
Choke, Common Mode, 10 mH, 1 A