Sanrex DKR200AB60
Rectifier Diode, 100A, 600V V(RRM)
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Sanrex DKR200AB60.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 16 ans
Elcodis
WattBits
B+D Enterprises
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.94%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2001-11-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Sanrex DKR200AB60 fournies par ses distributeurs.
DIODE MODULE GEN PURP 600V 100A
DIODE MODULE GP 600V 100A
DIODE MODULE 600V 200A
DIODE, FAST; Voltage, Vrrm:600V; Current, If av:100A; Time, trr typ:100ns; Case style:PowerTap; Current, Ifs max:3200A; Time, trr max:200ns; Voltage, forward at If:1.4V RoHS Compliant: Yes