Samtec ZW-35-19-F-S-910-300-LL
Conn Board Stacker HDR 35 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole
Page du fabricantFiche technique
Sager Electronics
Datasheet1 pageIl y a 14 ans
Pièces détachées
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 35 Contacts, Through Hole Right Angle, TSW Series
Pin Header, Board-to-Board, 1.27 mm, 1 Rows, 35 Contacts, Through Hole, TMS Series
Stacking Board Connector, DW Series, 35 Contacts, Header, 2.54 mm, Through Hole, 1 Rows
Amphenol Communications Solutions68461-135HLF
Conn Unshrouded Header HDR 35 POS 2.54mm Solder RA Side Entry Thru-Hole Bulk
Amphenol Communications Solutions77311-801-35LF
Conn Unshrouded Header HDR 35 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Bag
Amphenol Communications Solutions68000135HLF
Descriptions
Descriptions de Samtec ZW-35-19-F-S-910-300-LL fournies par ses distributeurs.