Samtec ZW-24-12-T-S-875-080
Stacking Board Connector, ZW Series, 24 Contacts, Header, 2.54 mm, Through Hole, 1 Rows
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec ZW-24-12-T-S-875-080.
Newark
Datasheet1 pageIl y a 8 ans
Sager Electronics
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Pièces détachées
KK 396 Straight Male PCB Header, Through Hole, 1 Rows, 24 Contacts, 3.96mm Pitch
KK 396 Breakaway Header, Right-Angle with Friction Lock, 24 Circuits, Tin (Sn) Plating
TE Connectivity2-640456-4
Conn Wire to Board HDR 24 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Package
TE Connectivity2-640445-4
Conn Wire to Board HDR 24 POS 3.96mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Package
TSW - Samtec 2.54mm Right Angle Through Hole Header 2.29mm Solder Tail (08) - Fast Stock(mc)
Descriptions
Descriptions de Samtec ZW-24-12-T-S-875-080 fournies par ses distributeurs.
Conn Board Stacker HDR 24 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk