Samtec ZSTMM-107-14-G-D-250
Conn Elevated Shrouded Header HDR 14 POS 2mm Solder ST Thru-Hole
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec ZSTMM-107-14-G-D-250.
Pièces détachées
Connector Shrouded Header 14 Position 2 mm Solder Straight Thru-Hole Milli-Grid
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 14 POS 2mm Solder RA Side Entry Thru-Hole Milli-Grid™ Tube
Conn Unshrouded Header HDR 14 POS 2mm Solder ST Thru-Hole Milli-Grid™ Frame
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 2 Rows, 14 Contacts, Through Hole, TMM Series
Amphenol Communications Solutions98414-G06-14LF
CONN HEADER VERT 14POS 2MM / Connector Header Through Hole 14 position 0.079" (2.00mm)
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 2 Rows, 14 Contacts, Through Hole, MTMM Series
Descriptions
Descriptions de Samtec ZSTMM-107-14-G-D-250 fournies par ses distributeurs.