Samtec ZSTMM-105-10-G-D-608
Headers & Wire Housings 2.00 mm Shrouded Variable Stack Height Terminal Strip, Cable Mate
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec ZSTMM-105-10-G-D-608.
Newark
Datasheet1 pageIl y a 8 ans
Sager Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Pièces détachées
2.00MM PITCH, MILLI-GRID PCB HEADER, DUAL ROW, VERTICAL, SURFACE MOUNT, SHROUDED, 10 CIRCUITS
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 2 Rows, 10 Contacts, Through Hole, STMM Series
Pin Header, Wire-to-Board, 2 mm, 2 Rows, 10 Contacts, Through Hole Straight, STMM
Conn Shrouded Header HDR 10 POS 2mm Solder ST SMD Tube
Connector, Header, 10Pos, 2Row, 2Mm Rohs Compliant: Yes |Harwin M22-2020505
Conn Unshrouded Header HDR 10 POS 2mm Solder ST Thru-Hole Bulk/Loose
Descriptions
Descriptions de Samtec ZSTMM-105-10-G-D-608 fournies par ses distributeurs.
Conn Elevated Shrouded Header HDR 10 POS 2mm Solder ST Thru-Hole
SHROUDED ELEV. HEADER 2MM (.079"")