Samtec ZSS-116-07-G-D-1100
Conn Elevated Shrouded Header HDR 32 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec ZSS-116-07-G-D-1100.
Newark
Datasheet1 pageIl y a 8 ans
Samtec
Electro Sonic
Sager Electronics
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Pièces détachées
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 32 Contacts, Through Hole, TSW Series
Conn, Header, 32Pos, 2Row, 2.54Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TSW-116-07-G-D .
TE Connectivity966658-2
CONN HEADER VERT 32POS 2.54MM / Connector Header Through Hole 32 position 0.100" (2.54mm)
TE Connectivity1-826632-6
Conn Unshrouded Header HDR 32 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Carton
Amphenol Communications Solutions67996-132HLF
Conn Unshrouded Header HDR 32 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole BergStik® Bulk
Descriptions
Descriptions de Samtec ZSS-116-07-G-D-1100 fournies par ses distributeurs.
Stacking Board Connector, Elevated Terminal Strip, ZSS Series, 32 Contacts, 2.54 mm, Through Hole
".100"" Shrouded Elevated Terminal Strip"
SHROUDED HEADER ELEVATED .100"" (2,54MM)