Samtec ZSS-116-07-G-D-1000
Conn Elevated Shrouded Header HDR 32 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec ZSS-116-07-G-D-1000.
Newark
Datasheet1 pageIl y a 8 ans
Samtec
Electro Sonic
JRH Electronics
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+42.54%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Pièces détachées
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 32 Contacts, Through Hole, TSW Series
TE Connectivity966658-2
CONN HEADER VERT 32POS 2.54MM / Connector Header Through Hole 32 position 0.100" (2.54mm)
Conn, Header, 32Pos, 2Row, 2.54Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TSW-116-07-G-D .
TE Connectivity1-826632-6
Conn Unshrouded Header HDR 32 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Carton
Conn Unshrouded Header HDR 32 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole C-Grid® Bag
TSW - Samtec 2.54mm Right Angle Through Hole Header 2.29mm Solder Tail (08) - Fast Stock(mc)
Descriptions
Descriptions de Samtec ZSS-116-07-G-D-1000 fournies par ses distributeurs.
Stacking Board Connector, Elevated Terminal Strip, ZSS Series, 32 Contacts, 2.54 mm, Through Hole
".100"" Shrouded Elevated Terminal Strip"
STACKING BOARD CONNECTOR, ELEVAT
SHROUDED HEADER ELEVATED .100"" (2,54MM)