Samtec ZSS-113-06-G-D-1006-LL
Conn Elevated Shrouded Header HDR 26 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole
Page du fabricantFiche technique
Sager Electronics
Datasheet1 pageIl y a 0 an
Pièces détachées
TE Connectivity103308-6
Header; Pin; Vertical; Copper Alloy; Thermoplastic; 26; 0.100 x 0.100 in.; 1 A
TE Connectivity1761681-9
Conn IDC Connector HDR 26 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Package
26pin 2.54mm 2 2.54mm Header,Push-Pull 1.75A 760nm 40.34mm*8.59mm*8.59mm
HEADER, CONN, INTERCONNECT SYSTEM, PCB PLUG,26 CONT, SOLDER, AMP-LATCH SERIES, BLACK
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 26 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole C-Grid® Frame
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 26 Contacts, Through Hole, TSW Series
Descriptions
Descriptions de Samtec ZSS-113-06-G-D-1006-LL fournies par ses distributeurs.