Samtec ZSS-113-06-G-D-1000
2 Gold 2.54mm -55鈩儈+125鈩 Phosphor Bronze Direct Insert Plugin Wire To Board Connector ROHS
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec ZSS-113-06-G-D-1000.
Newark
Datasheet1 pageIl y a 8 ans
Samtec
Electro Sonic
Sager Electronics
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Pièces détachées
TE Connectivity103308-6
Header; Pin; Vertical; Copper Alloy; Thermoplastic; 26; 0.100 x 0.100 in.; 1 A
TE Connectivity1761681-9
Conn IDC Connector HDR 26 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Package
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 26 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole C-Grid III™ Frame
26pin 2.54mm 2 2.54mm Header,Push-Pull 1.75A 760nm 40.34mm*8.59mm*8.59mm
HEADER, CONN, INTERCONNECT SYSTEM, PCB PLUG,26 CONT, SOLDER, AMP-LATCH SERIES, BLACK
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 26 Contacts, Through Hole, TSW Series
Descriptions
Descriptions de Samtec ZSS-113-06-G-D-1000 fournies par ses distributeurs.
Conn Elevated Shrouded Header HDR 26 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk
Stacking Board Connector, Elevated Terminal Strip, ZSS Series, 26 Contacts, 2.54 mm, Through Hole
".100"" Shrouded Elevated Terminal Strip"
SHROUDED HEADER ELEVATED .100"" (2,54MM)