Samtec ZSS-105-08-T-D-1000
Conn Elevated Shrouded Header HDR 10 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec ZSS-105-08-T-D-1000.
Sager Electronics
Datasheet1 pageIl y a 15 ans
Pièces détachées
2.54mm Pitch C-Grid III Header, Dual Row, Vertical, 10 Circuits, Tin (Sn) Plating
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM / Connector Header Through Hole 10 position 0.100" (2.54mm)
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 10 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole C-Grid III™ Frame
TE Connectivity2-746610-1
Connector, Cable; DIP; 10; PCB; Phosphor Bronze; Thermoplastic; Black; UL 94V-0
TE Connectivity103311-1
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 10 POS 2.54mm Solder RA Side Entry Thru-Hole Tube
Conn Unshrouded Header HDR 10 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Automotive Bulk
Descriptions
Descriptions de Samtec ZSS-105-08-T-D-1000 fournies par ses distributeurs.