Samtec ZSS-105-07-L-D-1000
Stacking Board Connector, Elevated Terminal Strip, ZSS Series, 10 Contacts, 2.54 mm, Through Hole
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec ZSS-105-07-L-D-1000.
Newark
Datasheet1 pageIl y a 8 ans
Samtec
Electro Sonic
Sager Electronics
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Pièces détachées
TE Connectivity5103309-1
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 10 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Tube
Pin Header, Signal, 2.54 mm, 2 Rows, 10 Contacts, Through Hole Straight, C-Grid 70280 Series
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM / Connector Header Through Hole 10 position 0.100" (2.54mm)
TE Connectivity5104338-1
Pin Header, Vertical, Signal, 2.54 mm, 2 Rows, 10 Contacts, Through Hole Straight
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 10 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole
Descriptions
Descriptions de Samtec ZSS-105-07-L-D-1000 fournies par ses distributeurs.
".100"" Shrouded Elevated Terminal Strip"
STACKING BOARD CONNECTOR, ELEVAT
SHROUDED HEADER ELEVATED .100"" (2,54MM)