Samtec ZF1-12-01-TM-WT-TR
FFC & FPC Connectors 1.00 mm Zero Insertion Force Flat Flexible Cable Socket Strip
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec ZF1-12-01-TM-WT-TR.
Samtec
Datasheet1 pageIl y a 8 ans
Technical Drawing4 pagesIl y a 9 ans
Electro Sonic
Sager Electronics
_legacy Avnet
Pièces détachées
FFC / FPC Board Connector, 1 mm, 8 Contacts, Receptacle, Easy-On 52271 Series, Surface Mount
4 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.039 (1.00mm) Surface Mount, Right Angle
TE Connectivity84952-4
FFC / FPC Board Connector, 1 mm, 4 Contacts, Receptacle, FPC, Surface Mount, Bottom
Easy-On Ffc/Fpc Connector 1.00Mm Pitch Slider Ser Rohs Compliant: Yes |Molex 52207-0360
TE Connectivity1-1734248-5
FFC / FPC Board Connector, 1 mm, 15 Contacts, Receptacle, FPC, Surface Mount, Top
Conn FPC Connector SKT 5 POS 1mm Solder ST SMD Tape
Descriptions
Descriptions de Samtec ZF1-12-01-TM-WT-TR fournies par ses distributeurs.
Conn FFC/FPC Connector SKT 12 POS 1mm Solder RA SMD T/R
Drawer Type -55鈩儈+105鈩 12P Bottom Contact Horizontal attachment 1mm SMD,P=1mm,Surface Mount锛孯ight Angle FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS