Samtec YTT-125-01-T-Q-100
Board to Board & Mezzanine Connectors 2.00 mm FleXYZ High-Density Terminal Strip
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec YTT-125-01-T-Q-100.
Samtec
Datasheet1 pageIl y a 8 ans
Technical Drawing1 pageIl y a 18 ans
Electro Sonic
Sager Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Pièces détachées
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 4 Rows, 100 Contacts, Through Hole, TMMH Series
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 4 Rows, 100 Contacts, Through Hole Right Angle, TMM Series
Descriptions
Descriptions de Samtec YTT-125-01-T-Q-100 fournies par ses distributeurs.
Conn Unshrouded Header HDR 100 POS 2mm Solder ST Thru-Hole