Samtec YTS-124-01-F-5-120
Conn Socket Strip SKT 120 POS 2mm Solder ST Thru-Hole
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec YTS-124-01-F-5-120.
Sager Electronics
Datasheet1 pageIl y a 14 ans
Pièces détachées
Board to Board & Mezzanine Connectors 2.00 mm FleXYZ High-Density Square Tail Socket Strip
Headers & Wire Housings Cost Effective Rugged PCB Sockets, 2.00mm pitch
Board to Board & Mezzanine Connectors 2.00 mm FleXYZ High-Density Elevated Socket Strip
Descriptions
Descriptions de Samtec YTS-124-01-F-5-120 fournies par ses distributeurs.