Samtec YTQ-134-01-F-5-170
Board to Board & Mezzanine Connectors 2.00 mm FleXYZ High-Density Square Tail Socket Strip
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec YTQ-134-01-F-5-170.
Samtec
Datasheet1 pageIl y a 8 ans
Technical Drawing1 pageIl y a 10 ans
Electro Sonic
Sager Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Pièces détachées
Headers & Wire Housings Cost Effective Rugged PCB Sockets, 2.00mm pitch
Descriptions
Descriptions de Samtec YTQ-134-01-F-5-170 fournies par ses distributeurs.
Conn Socket Strip SKT 170 POS 2mm Solder ST Thru-Hole Tube