Samtec YTQ-120-03-S-6
Board to Board & Mezzanine Connectors 2.00 mm FleXYZ High-Density Square Tail Socket Strip
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec YTQ-120-03-S-6.
Samtec
Datasheet1 pageIl y a 8 ans
Technical Drawing1 pageIl y a 10 ans
Electro Sonic
JRH Electronics
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Pièces détachées
Headers & Wire Housings Cost Effective Rugged PCB Sockets, 2.00mm pitch
Board to Board & Mezzanine Connectors 2.00 mm FleXYZ High-Density Elevated Socket Strip
Descriptions
Descriptions de Samtec YTQ-120-03-S-6 fournies par ses distributeurs.
Conn Socket Strip SKT 120 POS 2mm Solder ST Thru-Hole Tube
Board to Board &,Mezzanine Connectors 6 40.3mm*12mm