Samtec TCSD-20-D-10.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 40 Positions, 10 , 254 mm, 2 mm, TCSD Series
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec TCSD-20-D-10.00-01-N.
Sager Electronics
Datasheet1 pageIl y a 8 ans
Datasheet1 pageIl y a 5 ans
Samtec
element14 APAC
Electro Sonic
Toby Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-62.16%
Pièces détachées
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 6 , 152.4 mm, 2 mm, TCSD Series
Cable Assembly 0.101m 28AWG 1mm 20 to 20 POS IDCConnector to IDCConnector F-F TIGER EYE™ Bulk
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 , 305 mm, 2 mm, TCSD Series
Cable Assembly Flat Ribbon 0.15m 28AWG 6 POS Picoflex IDT to 6 POS Picoflex IDT F-F IDT-IDT Bag
Cable Assembly 0.15m 28AWG 1.27mm 10 to 10 POS Picoflex to Picoflex F-F Picoflex® Bag
Cable Assembly Flat Ribbon 0.1m 28AWG 8 POS Picoflex IDT to 8 POS Picoflex IDT F-F IDT-IDT Bag
Descriptions
Descriptions de Samtec TCSD-20-D-10.00-01-N fournies par ses distributeurs.
Cable Assembly Flat Ribbon 0.254m 28AWG IDC Connector to IDC Connector 40 to 40 POS SKT-SKT IDT-IDT Bulk
TCSD IDC socket cable assembly,40P, 10in
RS APAC
CABLE ASSY, 40POS, IDC RCPT-RCPT, 254mm;
Samtec IDC , TCSD , 40 , 28 AWG
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMBLY
Cable Assy, Idc Rcpt-Idc Rcpt, 40P, 10"; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:40Positions; Cable Length - Imperial:10"; Cable Length - Metric:254Mm; Connector Pitch:2Mm; Cable Pitch:1Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCSD-20-D-10.00-01-N