Samtec TCSD-20-D-06.00-01-N
Cable Assembly 0.152m 28AWG 1mm 40 to 40 POS IDC Connector to IDC Connector F-F TIGER EYE™ Bulk
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec TCSD-20-D-06.00-01-N.
Sager Electronics
Datasheet1 pageIl y a 8 ans
Datasheet1 pageIl y a 5 ans
TME
Samtec
Electro Sonic
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-47.06%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Pièces détachées
TE Connectivity1483353-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 10 to 10 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly Flat 0.05m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
TE Connectivity1483352-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 8 to 8 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Cable Assembly 0.1m 28AWG 6 to 6 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Descriptions
Descriptions de Samtec TCSD-20-D-06.00-01-N fournies par ses distributeurs.
Ribbon Cable, 40 Positions, 6 , 152.4 mm, 2 mm, TCSD Series
TCSD IDC socket cable assembly, 40P, 6in
RS APAC
CABLE ASSY, IDC RCPT-IDC RCPT, 40POS, 6"
Samtec IDC , TCSD , 40 , 28 AWG
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMBLY
SAMTEC, INC TCSD-20-D-06.00-01-N
Cable Assy, Idc Rcpt-Idc Rcpt, 40Pos, 6"; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:40Positions; Cable Length - Imperial:6"; Cable Length - Metric:152.4Mm; Connector Pitch:2Mm; Cable Pitch:1Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCSD-20-D-06.00-01-N