Samtec TCSD-20-D-04.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 40 Positions, 4 , 101.6 mm, 2 mm, TCSD Series
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec TCSD-20-D-04.00-01-N.
Sager Electronics
Datasheet1 pageIl y a 8 ans
Datasheet1 pageIl y a 5 ans
TME
Samtec
element14 APAC
Tendance sur 3 mois:
-12.82%
Pièces détachées
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 6 , 152.4 mm, 2 mm, TCSD Series
Cable Assembly 0.101m 28AWG 1mm 20 to 20 POS IDCConnector to IDCConnector F-F TIGER EYE™ Bulk
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 , 305 mm, 2 mm, TCSD Series
Round Flat Cable 14Conductors 28AWG 30.48m 6.9mm Tinned Copper Black/Gray 300V Roll
Round Flat Cable 15Conductors 28AWG 30.48m 7.9mm Tinned Copper Black/Gray 300V Roll
Cable, Flat to round w/shield; 28 AWG, 0.05" pitch;PVC ins/jkt; 100ft; 9 Cond.
Descriptions
Descriptions de Samtec TCSD-20-D-04.00-01-N fournies par ses distributeurs.
Cable Assembly Flat Ribbon 0.101m 28AWG IDC Connector to IDC Connector 40 to 40 POS SKT-SKT IDT-IDT Bulk
TCSD 2mm ribbon cable & fem-fem,2X20w
RS APAC
CABLE ASSY, 40P, IDC RCPT-RCPT, 101.6MM;
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMBLY
SAMTEC, INC TCSD-20-D-04.00-01-N
Cable Assy, Idc Rcpt-Idc Rcpt, 40Pos, 4"; Connector Type A:Idc Receptacle; Connector Type B:Idc Receptacle; No. Of Positions:40Positions; Cable Length - Imperial:4"; Cable Length - Metric:101.6Mm; Connector Pitch:2Mm; Cable Pitch:1Mmrohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCSD-20-D-04.00-01-N