Samtec TCSD-15-D-10.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 30 Positions, 10 , 254 mm, 2 mm, TCSD Series
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec TCSD-15-D-10.00-01-N.
Samtec
Datasheet1 pageIl y a 8 ans
Technical Drawing3 pagesIl y a 10 ans
Sager Electronics
element14 APAC
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-83.31%
Descriptions
Descriptions de Samtec TCSD-15-D-10.00-01-N fournies par ses distributeurs.
Cable Assembly Flat 0.254m 28AWG 30 POS IDC Connector to 30 POS IDC Connector SKT-SKT IDT-IDT Bulk
TCSD IDC socket cable assembly,30P, 10in
RS APAC
CABLE ASSY, 30POS, IDC RCPT-RCPT, 254mm;
Samtec IDC , TCSD , 30 , 28 AWG
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMBLY
Cable Assy, Idc Rcpt-Idc Rcpt, 30P, 10"; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:30Positions; Cable Length - Imperial:10"; Cable Length - Metric:254Mm; Connector Pitch:2Mm; Product Range:Tcsd Series Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCSD-15-D-10.00-01-N