Samtec TCSD-13-S-12.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 26 Positions, 12 ", 305 mm, 2 mm, TCSD Series
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec TCSD-13-S-12.00-01-N.
Samtec
Datasheet1 pageIl y a 8 ans
Technical Drawing3 pagesIl y a 10 ans
Newark
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+3.26%
Descriptions
Descriptions de Samtec TCSD-13-S-12.00-01-N fournies par ses distributeurs.
Cable Assembly 0.304m 28AWG 1mm 26 POS IDCConnector F TIGER EYE™ Bulk
RIBBON CABLE - FLAT CABLE ASSEMBLIES;
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMBLY
SAMTEC, INC TCSD-13-S-12.00-01-N
Cable Assy, Idc Rcpt-Free End, 26P, 12"; Connector To Connector:Idc Receptacle To Free End; No. Of Positions:26Positions; Cable Length - Imperial:12"; Cable Length - Metric:305Mm; Connector Pitch:2Mm; Cable Pitch:1Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCSD-13-S-12.00-01-N