Samtec TCSD-13-D-12.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 26 Positions, 12 , 305 mm, 2 mm, TCSD Series
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec TCSD-13-D-12.00-01-N.
Samtec
Datasheet1 pageIl y a 8 ans
Technical Drawing3 pagesIl y a 10 ans
TME
Electro Sonic
Sager Electronics
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-15.00%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Descriptions
Descriptions de Samtec TCSD-13-D-12.00-01-N fournies par ses distributeurs.
Cable Assembly Flat Ribbon 0.304m 28AWG 26 POS IDC Connector to 26 POS IDC Connector SKT-SKT IDT-IDT Bulk
CABLE ASSY, 26P, IDC RCPT-RCPT, 304.8MM;
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMBLY
SAMTEC, INC TCSD-13-D-12.00-01-N
Cable Assy, Idc Rcpt-Idc Rcpt, 26P, 12"; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:26Positions; Cable Length - Imperial:12"; Cable Length - Metric:305Mm; Connector Pitch:2Mm; Cable Pitch:1Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCSD-13-D-12.00-01-N