Samtec TCSD-13-D-10.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 26 Positions, 10 , 254 mm, 2 mm, TCSD Series
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec TCSD-13-D-10.00-01-N.
Samtec
Datasheet1 pageIl y a 8 ans
Technical Drawing3 pagesIl y a 10 ans
Electro Sonic
Sager Electronics
Newark
Toby Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-1.44%
Descriptions
Descriptions de Samtec TCSD-13-D-10.00-01-N fournies par ses distributeurs.
Cable Assembly, 26 Conductor(s), 28AWG, 300V, Flat Cable
TCSD IDC socket cable assembly,26P, 10in
RS APAC
CABLE ASSY, 26POS, IDC RCPT-RCPT, 254MM;
Samtec IDC , TCSD , 26 , 28 AWG
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMBLY
Cable Assy, Idc Rcpt-Idc Rcpt, 26P, 10"; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:26Positions; Cable Length - Imperial:10"; Cable Length - Metric:254Mm; Connector Pitch:2Mm; Cable Pitch:1Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCSD-13-D-10.00-01-N