Samtec TCSD-08-D-10.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 16 Positions, 10 , 254 mm, 2 mm, TCSD Series
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec TCSD-08-D-10.00-01-N.
Technical Drawing3 pagesIl y a 10 ans
Electro Sonic
Sager Electronics
element14 APAC
Tendance sur 3 mois:
-2.99%
Descriptions
Descriptions de Samtec TCSD-08-D-10.00-01-N fournies par ses distributeurs.
Cable Assembly Flat Ribbon 0.254m 28AWG 16 POS IDC Connector to 16 POS IDC Connector SKT-SKT IDT-IDT Bulk
TCSD IDC socket cable assembly,16P, 10in
RS APAC
CABLE ASSY, 16POS, IDC RCPT-RCPT, 254mm;
Samtec IDC , TCSD , 16 , 28 AWG
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMBLY
SAMTEC, INC TCSD-08-D-10.00-01-N
Cable Assy, Idc Rcpt-Idc Rcpt, 16P, 10"; Connector Type A:Idc Receptacle; Connector Type B:Idc Receptacle; No. Of Positions:16Positions; Cable Length - Imperial:10"; Cable Length - Metric:254Mm; Connector Pitch:2Mm; Cable Pitch:1Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec TCSD-08-D-10.00-01-N