Samtec TCSD-05-S-12.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 10 Positions, 12 , 305 mm, 2 mm, TCSD Series
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec TCSD-05-S-12.00-01-N.
Samtec
Datasheet1 pageIl y a 8 ans
Technical Drawing3 pagesIl y a 10 ans
TME
Sager Electronics
element14 APAC
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+27.59%
Pièces détachées
TE Connectivity1483353-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 10 to 10 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
TE Connectivity1483352-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 8 to 8 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 10 Positions, 6 ", 152 mm, 1.27 mm"
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assembly 0.1m 28AWG 6 to 6 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Picoflex PF-50 IDT-to-Picoflex PF-50 IDT Cable Assembly, 0.07m Length, Tin (Sn) Plating, 14 Circuits
Descriptions
Descriptions de Samtec TCSD-05-S-12.00-01-N fournies par ses distributeurs.
Cable Assembly Flat Ribbon 0.304m 28AWG 10 POS IDC Connector SKT IDT Bulk
Cord Assy, 10P Idc Rcpt-Free End/304.8Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCSD-05-S-12.00-01-N
2.00 mm IDC Ribbon Cable Assembly, Socke
RS APAC
RIBBON CABLE - FLAT CABLE ASSEMBLIES;
CABLE ASSEM 2MM 10PS SGL END 12"
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMBLY