Samtec TCMD-10-T-08.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Plug to IDC Receptacle, 20 Positions, 8 , 203.2 mm, 2 mm, TCMD Series
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec TCMD-10-T-08.00-01-N.
Samtec
Datasheet1 pageIl y a 8 ans
Technical Drawing4 pagesIl y a 9 ans
Sager Electronics
Farnell
Newark
Toby Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-23.83%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Pièces détachées
Cable Assembly Flat Ribbon 0.15m 28AWG 6 POS Picoflex IDT to 6 POS Picoflex IDT F-F IDT-IDT Bag
Cable Assembly 0.15m 28AWG 1.27mm 10 to 10 POS Picoflex to Picoflex F-F Picoflex® Bag
Cable Assembly Flat Ribbon 0.1m 28AWG 8 POS Picoflex IDT to 8 POS Picoflex IDT F-F IDT-IDT Bag
TE Connectivity57040-1
Flat Ribbon Cable 20Conductors 28AWG 30.48m Tinned Copper Gray/Red Edge 300VAC Reel
TE Connectivity1-57040-3
Flat Ribbon Cable 10Conductors 28AWG 30.48m Tinned Copper Gray/Red Edge 300VAC Reel
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 20 Positions, 12 ", 305 mm, 2 mm, TCSD Series"
Descriptions
Descriptions de Samtec TCMD-10-T-08.00-01-N fournies par ses distributeurs.
Cable Assembly 0.203m 28AWG 1mm 20 to 20 POS IDCConnector to IDCConnector M-F TIGER EYE™ Skin
Cable Assy, Idc Plug-Rcpt, 20Pos, 8"; Connector To Connector:Idc Plug To Idc Receptacle; No. Of Positions:20Positions; Cable Length - Imperial:8"; Cable Length - Metric:203.2Mm; Connector Pitch:2Mm; Cable Pitch:1Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCMD-10-T-08.00-01-N