Samtec QFS-078-04.25-L-D-A-GP
0.64mm 2 156P Standing paste SMD, P=0.64mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Farnell
Datasheet1 pageIl y a 8 ans
Samtec
Electro Sonic
HQonline
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-21.64%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
TraceParts
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Pièces détachées
Center Strip Contacts,Receptacle 640¦Ìm 2 140pin 6mm,7mm,8mm,9mm,10mm 4.2mm 250nm SMD,P=0.635mm
Conn Board to Board RCP 140 POS 0.635mm Solder ST SMD SlimStack™ T/R
Mezzanine Connector, High-Speed Ground Plane, Receptacle, 0.635 mm, 2 Rows, 150 Contacts
0.64mm 2 64P Standing paste SMD,P=0.64mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS
0.64mm 2 Standing paste SMD,P=0.64mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS
Descriptions
Descriptions de Samtec QFS-078-04.25-L-D-A-GP fournies par ses distributeurs.
"0.635 mm Q2™ High-Speed Rugged Ground Plane Socket Strip"
Conn Micro High Speed Socket Strip SKT 156 POS 0.635mm Solder ST SMD Tray
.635mm DBL ROW SHIELDED TERM. STRIP
Board Stacking Connector, 156 Contact(s), 2 Row(s), Female, Straight, 0.025 inch Pitch, Surface Mount Terminal, Hole .14, Black Insulator, Socket