Samtec MTMM-145-05-G-Q-200
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 4 Rows, 180 Contacts, Through Hole, MTMM Series
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec MTMM-145-05-G-Q-200.
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Pièces détachées
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 4 Rows, 180 Contacts, Through Hole Right Angle, TMM Series
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 4 Rows, 172 Contacts, Through Hole Right Angle, TMM Series
Board to Board & Mezzanine Connectors 2.00 mm FleXYZ High-Density Board Stacker
Descriptions
Descriptions de Samtec MTMM-145-05-G-Q-200 fournies par ses distributeurs.
Conn Unshrouded Header HDR 180 POS 2mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk