Samtec MTMM-125-08-G-Q-100
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 4 Rows, 100 Contacts, Through Hole, MTMM Series
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec MTMM-125-08-G-Q-100.
Newark
Datasheet1 pageIl y a 8 ans
Samtec
Electro Sonic
JRH Electronics
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Pièces détachées
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 4 Rows, 100 Contacts, Through Hole Right Angle, TMM Series
Stacking Board Connector, TW Series, 100 Contacts, Header, 2 mm, Through Hole, 4 Rows
Descriptions
Descriptions de Samtec MTMM-125-08-G-Q-100 fournies par ses distributeurs.
Conn Unshrouded Header HDR 100 POS 2mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk
"Variable Post Height Header Strips
MODIFIED SQUARE POST HEADER 2MM (.079"")