Samtec IPBT-103-H1-T-S-RA-GP
Pin Header, Power Terminal, Board-to-Board, Wire-to-Board, 4.19 mm, 1 Rows, 3 Contacts
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Samtec
Datasheet1 pageIl y a 8 ans
Technical Drawing3 pagesIl y a 9 ans
Electro Sonic
Newark
Farnell
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+225%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
TraceParts
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Pièces détachées
Pin Header, Power Terminal, Board-to-Board, Wire-to-Board, 4.19 mm, 1 Rows, 2 Contacts
Conn Isolated Power Socket SKT 4Power POS 4.19mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Power Mate® Tube
Conn Isolated Power Socket SKT 2Power POS 4.19mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Power Mate® Tube
Connector Header, HDR 3 POS 3mm Solder ST Thru-Hole 3 Terminal 1 Port Micro-Fit 3.0 Tray
MOLEX 43650-0527 Header Single Row 180° 5p Tin Plating PCB Peg, GW Compatible
Conn Power HDR 3 POS 3mm Solder RA Thru-Hole 3 Terminal 1 Port Micro-Fit 3.0™ Frame
Descriptions
Descriptions de Samtec IPBT-103-H1-T-S-RA-GP fournies par ses distributeurs.
".165"" Power Mate® Isolated Power Terminal Header"
POLARIZED SHROUDED Rectangular Connector Header
3pin 4.2mm 1 Header,Locking Ramp 10.3A 24.84mm