Samtec HDWM-18-01-T-S-250-SM
Board to Board & Mezzanine Connectors .050 X .100 Flex Stack, High-Temp Micro Board Stacker
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Newark
Datasheet1 pageIl y a 8 ans
Samtec
Electro Sonic
JRH Electronics
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Pièces détachées
Pin Header, Board-to-Board, 1.27 mm, 1 Rows, 15 Contacts, Through Hole, TMS Series
Conn Unshrouded Header HDR 16 POS 1.27mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Tube
1.27mm Pitch Picoflex® PF-50 Header, Vertical, Low Profile, with PCB Pegs, 18 Circuits
Descriptions
Descriptions de Samtec HDWM-18-01-T-S-250-SM fournies par ses distributeurs.
".050" X .100" Flex Stack Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. HDWM-18-01-T-S-250-SM
Tin Standing paste 18P 1.27mm Black Single Row SMD,P=1.27mm Pin Headers ROHS
Conn Board Stacker HDR 18 POS 1.27mm Solder ST SMD Tube