Samtec HDMR-19-01-S-SM-PF
Conn HDMI RCP 19 POS 0.5mm Solder RA SMD 19 Terminal 1 Port Tray
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec HDMR-19-01-S-SM-PF.
Master Electronics
Datasheet1 pageIl y a 7 ans
Samtec
element14 APAC
Newark
Tendance sur 3 mois:
-0.18%
SnapEDA
SymboleEmpreinte
Pièces détachées
Conn HDMI RCP 29 POS 0.5mm Solder RA SMD 29 Terminal 1 Port
Board to Board & Mezzanine Connectors 30 Ckt Vert. Recept 0.5mm SMT Dual-Row
Connector, Ffc/fpc, 6Pos, 1Row, 0.5Mm; Pitch Spacing:0.5Mm; No. Of Contacts:6Con
TE Connectivity4-1734592-0
FFC / FPC Board Connector, 0.5 mm, 40 Contacts, Receptacle, Surface Mount Straight, Bottom
TE Connectivity1734592-8
TE Connectivity 1734592-8 FFC&FPC Connector Female Unshrouded 0.5mm Pitch
HDMI Connector, 19 Contact(s), Male, Right Angle, Surface Mount Terminal, M3x0.5, Receptacle
Descriptions
Descriptions de Samtec HDMR-19-01-S-SM-PF fournies par ses distributeurs.
19P Female HDMI Horizontal attachment -25鈩儈+85鈩 SMD D-Sub / VGA Connectors ROHS
"high-Speed I/O Receptacle" Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. HDMR-19-01-S-SM-PF
40V(AC) HDMI 1 19 RCP 15mm*12.16mm