Samtec FMTP-05-T-08.77-01-N
".050" Tiger Eye Idc Twisted Pair Cable Assembly |Samtec, Inc. FMTP-05-T-08.77-01-N
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec FMTP-05-T-08.77-01-N.
Master Electronics
Datasheet1 pageIl y a 8 ans
Datasheet1 pageIl y a 7 ans
Samtec
JRH Electronics
Sager Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Pièces détachées
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 18 ", 457 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 8.77 ", 223 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 3.85 ", 98 mm, 1.27 mm"
PanduitNK5EPC3BUY
Ethernet Cables / Networking Cables NK Copp Patch Cord Category 5e Blue
PanduitNK6PC5Y
Ethernet Cables / Networking Cables NK Copp Patch Cord Category 6 Off Wh
PanduitNK5EPC7BUY
Descriptions
Descriptions de Samtec FMTP-05-T-08.77-01-N fournies par ses distributeurs.
Cable Assembly 0.222m 30AWG 1.27mm 10 to 10 POS IDC Connector to IDC Connector M-F TIGER EYE™ Skin
DESCRIPTION: .050 x .050 C/L TWISTED PAIR MALE IDC ASSEMBLY
Twisted Pair IDC 1.27mm .050"" Pitch