Samtec FJH-40-D-08.00-4
FFC / FPC Jumper Cables Flat Flexible Cable Jumper, 0.50 mm Pitch
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec FJH-40-D-08.00-4.
Sager Electronics
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+44.89%
Descriptions
Descriptions de Samtec FJH-40-D-08.00-4 fournies par ses distributeurs.
Cable Assembly 0.2m 0.5mm 40 to 40 POS FFC to FFC Bulk
No. Of Conductors:40Conductor; Pitch Spacing:0.5Mm; Contact Orientation:same Sided Contacts; Cable Length - Imperial:8"; Cable Length - Metric:203.2Mm; Jacket Color:-; Product Range:fjh Series Rohs Compliant: Yes