Samtec FJH-20-D-02.00-4
FFC / FPC Cable, 20 Conductor, 0.5 mm, Same Sided Contacts, 2 ", 50 mm"
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec FJH-20-D-02.00-4.
Newark
Datasheet1 pageIl y a 8 ans
Samtec
Master Electronics
Farnell
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+21.72%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Descriptions
Descriptions de Samtec FJH-20-D-02.00-4 fournies par ses distributeurs.
FFC Jumper Cable 20Conductors 0.5mm 0.05m Tin Plated Copper 2.5A 60VAC
Cable Assembly 0.05m 0.5mm 20 to 20 POS FFC to FFC Bulk
Cable Assy, Ffc-Ffc, 20 Core, 50Mm; No. Of Conductors:20Conductor; Pitch Spacing:0.5Mm; Contact Orientation:Same Sided Contacts; Cable Length - Imperial:2"; Cable Length - Metric:50Mm; Jacket Color:-; Product Range:Fjh Series Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FJH-20-D-02.00-4